Барај Барај Мапа

360 ° ротирачка тапа бања висок слив миксер бел месинг хром

87.99
производи:
0
Осврти:
0

Класичен дизајн, хромирање, кој е погоден за секоја бања, го нагласува стилот на бањата

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Класичен дизајн, хромирање, кој е погоден за секоја бања, го нагласува стилот на бањата
Двојна функција, ротирачко вртење 360 ° на излезот на вода и лево и десно ротација на славината
А-месинг со висок квалитет, без олово и здраво, за да го заштитите семејството, користете го со доверба
АБС прочистување на гасот, намалување на бучавата и ефективно филтрирање на загадувањето, 30% заштеда на вода
Стандардна 3/8 инчна стандардна врска, лесна инсталација, гарантен период од 2 години

ротирачки миксер со висок слив за ладна и топла вода

1. Завртете го изливот на вода 360 ° така што фитингот овозможува орален наводнувач и чистење на лицето.
2. Модерен дизајн, славината може да се сврти 360 степени странично, лесно се чисти мијалникот.
3. Единечна рачка, регулирајте го протокот на вода и температурата со една рака.
4. Вклучувајќи 2 флексибилни црева за ладна и топла вода. Изработено од високо квалитетен нерѓосувачки челик, еколошки, издржлив, без 'рѓа.
5. Добар квалитет на меурчиња, изливот тече течно и лесно се чисти, непречена контрола, без бучава, без капки вода, заштедува 30% вода.
6. Висококвалитетни додатоци, 3-годишна гаранција за квалитет (вклучувајќи славина и додатоци).
7. Лесно склопување, инсталација во рок од 10 минути.

Параметар:

Материјал на производот: Бакар од одделение А.
Површина: бело сликарство и хром
Вид: славина за топла и ладна вода
Тежина на производот: Околу 1.48 кг
Стапка на проток: 2 GPM (7.5 L / min) максимум
Притисок на водата: 3 ~ 5 бари
Метод на инсталација: монтажа со една дупка
Гаранција на производителот: 3 години

димензии:

Вкупна висина: 297 mm (11.7 “)
Висина на излезот на вода: 226 mm (8.9 “)
Должина на излез на вода: 200мм (7.8 “)
Дупка за монтирање: Φ32mm ~ 35mm
Максимална дебелина на работната површина: 45 mm
Поврзување: G3 / 8

Опсегот на испорака:

1 x миксер за слив
2 x флексибилни црева за поврзување
1 x додатоци за монтирање
1 x инструкција

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.