Барај Барај Мапа

Миксер за слив во бања ARCORA, славини со вртливиот излив Исчистен никел

64.99
Продадено:
18
Осврти:
0

Amazon FR

Воведување чешми за мијалник за бања:
Трајна мат црна завршница: спречува корозија и 'рѓа при редовна употреба.
Едноставно за поставување: подесување со една дупка за без напорна инсталација.
Едноставна за употреба: Една рачка за едноставна контрола на ладна и топла вода.

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Оваа славина за мијалник од 1 рачка 2320201 има многу предности. Заштедува вода и има прекрасен дизајн. Може да се каже дека тоа е прва препорака во славините за кујна и бања.

Опис на производот:

Тапа за мијалник во тоалет или слив за поставување 1-дупка; Висина: 11 ″; Достигнување на излив: 7 ″; Големина на дупка: 1.4 ”(Прво, проценете ги димензиите на дупката пред да нарачате).
Тапа за тоалет и бања: славина за мијалник или за слив, може да се користи за купатило и кујна, вртењето со повисок лак и 360 степени е корисно за двојни мијалници, откако ќе направите повеќекратни функции.

Кутија за челик од не'рѓосувачки челик Брусен никел: може да издржи дневна гребнатинка и 'рѓа, нерѓосувачки челик памук и цинк метално тело, цврсто и издржливо, совршено за дома, бања, кујна, хотел, ресторан, стан, изнајмување дома и друго.

Квалитет на хардвер: црево за вода tucai во американски конвенционални преку безбедносен текст, вентили без капење и внатрешна површина без испуштање олово за да се обезбеди здрав стандард на водата, целиот хардвер за инсталација е во добар нерѓосувачки челик, без капе и без протекување.

LИВОТНА ГАРАНЦИЈА со ПОДДРШКА НА ПРОДАБОТ: ​​опфатена со 90-дневно бесплатно враќање и гаранција за живот!

 

спецификации

SKU: 2320201 Категорија: Тагови: , ,

спецификација

заврши

Брусен никел

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.