Барај Барај Мапа

Чешми за садови за бања ARCORA Измиен никел

72.99
Продадено:
19
Осврти:
0

Колекцијата на тапани ви носи безвременски распоред распоредени на нови нови начини за различни работни региони во бањата. Купувајте wallидови од чешми за бања во многу различни завршувања.

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Производство на славина, славина ARCORA Специјализирана во славина за бања со единечна рачка ARCORA 1 отвор висок лак 2321501 славина, батерии за кујна и славини за мијалник во бања, Купете сега!

Топол лак и карактеристичен поток на вода со мек проток, создаваат Doux идеален додаток на секоја бања внатре, бидејќи го редефинира современото во говорот за одличен дизајн. Изливот во форма на „Д“ е внимателно изработен за да ја изложи водата на рамна, тенка масна лента за да ги задржи чистите линии на мазната, широка форма на славината.

Опис на производот:

Универзална тапа со слив со 4 инчна плоча за палуба и поп-ап склоп за одвод за инсталација од 1 или 3 дупки; Висина: 9.5 ″; Достигнување на излив: 5.8 ″; Големина на дупка: 1.4

Квалитетен занает: керамички диск без капе се затегнува запечатен, црево за вода 0.5 m tucai во гаранција за одделение, американски конвенционални производи за рати од не'рѓосувачки челик, со живот е загарантиран

Чешма за избришан никел во бања: висок степен на четкање со никел, секој инч е направен претпазлив за да издржи на дневна корозија и гребење, исто така, едноставен за перење, без оставено вода

Чешма за бања со висок лак: практична, силуета со висок лак од 5.8 инчи допир за ефективно искуство со машина за перење, распоред против прскање, протокот на вода е мазен и стабилен, не треба да ги подавате дланките далеку за вода

LИВОТНА ГАРАНЦИЈА со ПОДДРШКА НА КОРИСНИЦИ: покриено со 90-дневна бесплатна враќање и доживотна гаранција!

спецификации

SKU: 2321501 Категорија: Тагови: , ,

спецификација

заврши

Брусен никел

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.