Барај Барај Мапа

АРКОРА Четкана златна лента за крпи за бања

16.99
Продадено:
55
Осврти:
0

Самостоен држач за пешкири за монтирање на Wallидови 304 од не'рѓосувачки челик со премиум одделение: Харди материјал со голема можност за држење на телото може да ја толерира тежината на влажниот пешкир или бањарка стабилно, а не Едноставно да се спушти

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Никер-бар со единечни златни детали 4020201BGD: 1.95 фунти, 23 инчи, одлично се одликуваат во способност на лежиштата, доволно долго за многу висички на пешкири, што ве прави тоалетот поуреден и чист.

Четкана златна површина: подеднакво имаат исклучителен изглед и квалитет.

Совршен за употреба во спални соби, бања, кујна, перална, двор, луксузни одморалишта и бањи.

Користете составени едноставни монтирани сидра и образец за поставување за брза и без напорна инсталација.

Работиме директно со нашите фабрики за да ги задоволиме најголемите стандарди, а нашата ригорозна Одлично контролна постапка обезбедува совршен крај за сите ваши производи

спецификации

ККУ: 4020201BGD категории: , Тагови: , ,

спецификација

Тежина

1 кг = 2.2046 lb = 35.2740 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.