Барај Барај Мапа

АРКОРА четкани златни куки за крпи

14.99
Продадено:
38
Осврти:
0
 • Класично појавување, заштеда на простор: прстени за пешкири за бања овозможуваат прстенот да остане во аглите што ги сакате, заштедете ја оддалеченоста, да донесе предност.
 • 304 врвен нерѓосувачки челик: дрвена бања околу прстенот за пешкир, изработена од нерѓосувачки челик за заштита од 'рѓа и' рѓа

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Handвонења со рачни крпи од никел 4020101BGD: комплетен обезбедува мек челичен метален изглед; прстенот за пешкири обезбедува едноставен стил кој функционира како суптилен акцент за да одговара на вашиот декор.

Направете лесен и удобен амбиент на вашата бања со овој додаток за хардвер за бања.

Овој прстен за пешкири помага во одржување на крпи во близок допир во рамките на екстравагантен бронзен крај на шампањ.

Ако користите купон со попуст од 10%, цената е поевтина од Amazon!

спецификации

ККУ: 4020101BGD категории: , Тагови: , ,

спецификација

Тежина

0.5 кг = 1.1023 lb = 17.6370 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.