Барај Барај Мапа

Чешма за бања ARCORA Chrome High Arc

75.99
Продадено:
33
Осврти:
0

Со своите елегантни линии и вклучена соодветна завршна цевка за одводнување, оваа славина за мијалник во една дупка е одличен додаток на секој простор

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Никогаш не застарувајте обликување: славина од сребрен слив 2321501C на хром налик на огледало, дизајн на суета што е извонредна и патентирана форма на тројни криви што се единствени, создадете ја вашата бања по раскошна
Врвна одлична славина за бања: за да се гарантира висок квалитет и долга издржливост, металните приклучоци се поотпорни на 'рѓа и' рѓа при редовна употреба; керамичкиот вентил нуди функционалност без капе да се претвори непречено и без олово, заштитувајќи ги вашите сакани
Едноставно за поставување: ви обезбедуваме целосна галантерија и алатки за инсталирање, вклучувајќи плоча со палуба од четири инчи (совпаѓања за 1 или 3 дупки), хромиран поп-ап мозок (само оваа хромирана верзија го вклучува одводот), 0.5 милиони туаи црево за вода на гарантирано одделение, ракавици и така натаму. лесно поставување самостојно, без други
Излив со висок лак со аератори за заштеда на вода: аераторот за неоперл со високи перформанси може да обезбеди непречен и нежен проток, да заштедите над 50 проценти вода, да не се грижите за прскање вода, исто така можете лесно да го отстраните користејќи ја вклучената алатка за чистење, дајте еден на најдоброто корисничко искуство
3-годишна гаранција со поддршка на клиент: осигурен со 90-дневен бесплатен принос и 3-годишна ограничена гаранција!

спецификации

SKU: 2321501C Категорија: Тагови: , ,

спецификација

заврши

Полиран Хром

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.