Барај Барај Мапа

Копче за приклучок за славина АРКОРА, машко женско

10.99
Продадено:
27
Осврти:
0

Amazon DE

конекторите за водоснабдување на чешмата се лесни за инсталирање и лесно можат да се ракуваат од едно лице. Вградениот вентил против одвод е цврст и не е лесен за деформација.

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Плетен опис на водна линија:

Погоден за славина од басен и кујна, за употреба на топла и ладна вода.

cUPC сертифицирани tucai линии: плетенка најлон надворешна површина, PX внатрешно црево, месинг со двојна глава, цврст конектор за месинг.

Стандардна големина на САД: M10 * 1, 9/16, 500 mm / 19.7 инчи во должина, 11 mm во дијаметар на конекторот, добро спакувано и цврсто за да се обезбеди квалитет

Лесна инсталација: цврст месинг конектор, лесен за инсталирање со рака или клуч во минута.

5-ГОДИНА ГАРАНЦИЈА, УСЛУГИ ЗА ПРИРАЧНИК: Се нуди 5-годишна гаранција и поддршка на клиентите. Опфатено е со 90-дневно бесплатно враќање.

Квалитетот е навистина многу добар, бојата е чиста и убава, изгледот е удобен, а пакувањето е атмосферско. Копчињата се мазни, прилично дебели, фини изработки, без плескавици, добар сјај, мал и исклучителен дизајн, а дизајнот е многу добар Уметничките дела изгледаат релативно високи. Капакот за завртки е опремен со бустерна рачка, што е особено погодно за инсталирање. Може да се затегне без клуч, што е многу лесен за корисниците!

Цревата за кујната тапа генерално треба прво да ги поправат деловите од тапа со гумени влошки, да ја прободете водата-ладна дупка одоздола до дното, а потоа користете шуплива прирабница за да ја затворите чешмата на тапа на дното на тапа на стрелките на часовникот и стрелките на часовникот Врската е силна и цврста, а потоа зашрафете го крајот на цревото во правец на стрелките на часовникот до конекторот на дното на тапа.

спецификација

Тежина

0.12 кг = 0.2646 lb = 4.2329 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.