Барај Барај Мапа

Рамна славина од кујна ARCORA Четкан никел

60.99
Продадено:
61
Осврти:
0

Купете модерна квадратна кујна тапа на линија, 3-годишна гаранција, бесплатен превоз!

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Квадратната модерна кујна тапа 2312301 додава удобност и перформанси на прстите на вашата кујна или кујна.
Квадратната современа кујна тапа е изработена од високо квалитетен 304 степен нерѓосувачки челик, четкан нерѓосувачки челик со 3-годишна гаранција за живот.

Само чешми за мијалник за мијалник за кујна за поголема разноврсност.
Brushed NickelConstruction која обезбедува трајност и подолг живот.
Вклучувајќи хардвер за монтирање, црева за топла и ладна вода, стандардна големина на САД.
Информации за детали за производот:

ВИСОКО ПРИГОВОР: тапа со екстра висока славина обезбедува стабилен проток на вода во елегантна форма, нема повеќе прскање, со што миењето е поефикасно со доволно висина, имитирајќи го движењето на водата во природа
OTЕШКИ И СТУДЛИ ДВОЛИ РЕДИЦИИ: обезбедени линии за снабдување со топла и ладна славина, единствената лост може лесно да ги контролира температурата и волуменот, правејќи ја работата побрзо и поефикасно
ПОВЕЕНА ПОВЕЕ НИКЕЛНА ПОВРШИНА НИКЕЛ: секоја педа славина цврсто запечатена, исклучителната површина со четка никел може да спречи корозија, нечистотија, да се спротивстави на секојдневната нула, да остане убава
ЦЕЛОСКИ МАТЕРИЈАЛ: Цврсти материјали од не'рѓосувачки челик обезбедуваат долг животен век и квалитет на не-рѓа, без корозија
3-годишна гаранција, 24/7 поддршка на клиенти: ограничена гаранција за протекување, капе, пауза и дефекти на финишот.

 

 

 

спецификација

Тежина

1.55 кг = 3.4172 lb = 54.6746 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.