Барај Барај Мапа

Самостојна славина од када Аркора црна со рачен туш

260.99
производи:
0
Осврти:
0

Топла и ладна водна линија: Дизајн за поврзување на цревото од 1/2 "за подобар проток на вода (може да се прилагодат црева од 3/8"); Големина / должина на специјални црева може да се направат по потреба, контактирајте не
Висок и стабилен дизајн на база на статив: Вклучува држач и завртки (3 парчиња) за прицврстување на славината до подот
Мултифункционален: Вртлив излив од 360 степени, туш за рака со црево за туширање 59.06 ”(150 см)
Висок квалитет: Конструиран од цврст месинг, заврши Мет Блек
Користење на керамички кертриџ Sedal и Neoperl Aerator за трајност и сигурност

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Самостојна славина од када од артикуа црна со туш за раце
Модерен дизајн со единствена рачка
Димензија:
Вкупна висина: 45.28 "/ 115 см
Висина на излив: 40.94 "/ 104 см
Достигнување на излив: 8.27 "/ 21 см
Пакет Содржина:
Тело на главната славина
Постојана цевка
Рачен туш со црево за туширање
Топла и ладна црева
Основен капак
Монтажа на хардвер
Инструкции за инсталација

 

Функција за автоматско ресетирање на пренасочувачот на вода
Рачниот туш автоматски ќе се врати на главната славина кога ќе ја исклучите водата, избегнувајте да го прскате рачниот туш во лицето кога ќе ја користите славината следниот пат.
360 степени Вртлив излив
360 степени Вртлив излив ви овозможува да ја прилагодите положбата на изливот според вашите сопствени навики.
Подобар проток на вода
Користете кертричен керамички кертриџ Ø35mm за непречено, долготрајно работење и подобар проток на вода.

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.