Барај Барај Мапа

Кујна славина за кученце ARCORA со распрскувач за извлекување

79.99
производи:
34
Осврти:
0

Кујна славина од гускајк со мулти-функционални опции. Висококвалитетни материјали за оптимални перформанси. 5-годишна гаранција. Купете ја нашата кујнска славина од гуска врата сега!

Доставете до

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Кујна славина од кујна 2311701
Вашата кујна е ваша гордост и сакате оптимална комбинација на дизајн и функционалност. Денес можете да изберете од бројни дизајни за стил на вашата кујна за соништа. Може дури и да биде предизвик да направите избор од сите опции што ви се достапни. Не само што целата кујна опрема доаѓа во сите видови на облици и големини, туку исто така не треба да го потценувате влијанието на различните опции на кујнски чешми. Кујнските чешми се природен фокусен момент во која било кујна. Покрај тоа, кујнските чешми се едни од најкористените уреди во вашата кујна. Додека ја користите кујната тапа за да ја подготвите вашата храна, да ги измиете садовите и да ги исплакнете рацете, оваа кујна ја користите повеќе пати на ден. Затоа подобро да потрошите дополнително време за да ја изберете оптималната кујна тапа за вас.

Кујнските славини доаѓаат во различни стилови и функционалности за да понудат широк спектар за да одговараат на сите видови побарувања. Покрај тоа, кујнските славини доаѓаат во разни бои, големини и видови. Главните типови на кујнски славини се кујнски славини, кујнски славини и кујнски славини со висок лак. Овие кујнски славини со висок лак се именувани и кујнски славини од гуска. Главната предност на славините од кујната од гусин е тоа што тие обезбедуваат поголем работен простор во која било кујна. Повисоки славини од кујната од гуска ви нудат оптимален пристап до вашиот кујнски мијалник. На овој начин, нема да имате проблеми да ставате големи предмети, како огромно тенџере или тава, во кујнскиот мијалник и под вашата кујна од чешма со висок лак.
Елегантно дизајнирана тапа за кујнски чизми
Дизајнерите на „Аркора“ ги посветија сите свои напори да ви понудат елегантно дизајнирана кујна од гуска врата која нуди оптимална функционалност исто така. Поради својот елегантен дизајн, славината од кујната на Аркора ви помага елегантно да ја завршите вашата кујна. Оваа кујна со висок лак, дефинитивно ќе му даде воздигнување на секој кујнски дизајн. Пред сè, тој исто така се одликува со одлична функционалност со својот интегриран распрскувач за повлекување.
Оваа четка од кујнски чешма од никел, познат и како славина на кујната со врат, нуди индустриски изглед со современи и безвременски елементи. Тапа од кујната на Аркора нема да биде на место во ниту еден дизајнерски магазин кој содржи ексклузивни кујни за дизајн. Не за џабе, оваа кујна од гумен врат е една од врвните кујнски славини на Аркора и гордоста на овој глобален снабдувач на кујнски славини.
Мултифункционална гума за кујнски чешми
Освен во дизајнот, оваа кујна од гуска врата на Аркора е мулти-функционална славина која нуди две опции за прскање. Не само што оваа кујна со висок лак нуди редовна струја со цел да се полнат саксии и тави на пример. Покрај тоа, тој располага со удобен режим на прскање за лесно плакнење на садовите и кујнскиот мијалник за да понудите супериорен режим на чистење. Можете лесно да се префрлите помеѓу двете опции со копчето на млазницата на славината. Тоа ви овозможува да ги менувате опциите со една рака додека испирате. Функциите за вклучување нема да предизвикаат прскање и леснотијата како можете да го вклучите копчето ќе ве изненади!
Оваа гума од кујнски лажица доаѓа со 60-инчно црево за влечење, кое нуди лесно вадење, заради млазницата на силиконски гел на тапа. Со ова црево, можете лесно да ги достигнете сите тешки места околу мијалникот на вашата кујна. И пред сè, флексибилниот адаптер за вртење ви овозможува да се насочите лесно за да понудите максимална удобност. Режимот што лесно се повлекува од оваа чешмичка кујна со четкичка секогаш ќе ја доведе млазницата на чешмата назад во првобитната состојба откако ќе завршите со чистење. Без проблем!
Кујна чешла тапа со одличен квалитет
Кујнската славина од гуска ви нуди квалитет и го забележувате тоа од секој аспект на оваа иновативна славина на кујна со висок лак. Оваа кујна од чешма за чешма тежи над 70 мл, така што веднаш ќе забележите дека имате при рака цврст метален производ. Чешмата од гумени врати на Аркора има одлична завршница со никел, а сите споеви се запечатени цврсто со висококвалитетни материјали. Ова ви нуди загарантирано искуство со славина без капе и без истекување. Покрај квалитетот, оваа кујна од таванот од Аркора е лесна за инсталирање. Потребна е кујна со висок лак на Аркора, потребна е само кујна за поставување 1, 2 или 3 дупки и цевки за ладна и топла вода. Вклучениот метален прибор за поставување кујна со 1, 2 или 3 дупки, ја прави оваа славина од кујна од гуска врата компатибилна со секаков вид поставување кујна. Се совпаѓа со разни видови мијалници и не мора да се борите со компензирање на грдите празнини или дупки. Аркора ви обезбедува комплетен сет на компоненти за инсталирање.

Разумна цена гумичка за кујнски чешми
Бидејќи квалитетот на кујната славина од Аркора е неоспорен, односот на квалитетот на цената на оваа кујна со висок лак е најдобриот што ќе го најдете на пазарот. Бидејќи Аркора користи само иновативни техники на производство со високо-автоматизирани процеси, можеме да ја понудиме оваа кујна од тапанџиска славина по многу прифатлива цена. Чешма славина често е последната ставка што се купува за ново дизајнирана кујна. Затоа, кујнските славини честопати се заклучок за целокупниот буџет на кујната, каде што границите на овој буџет честопати се веќе приближувани или достигнати. Затоа е добро да знаете дека сепак можете да добиете врвна кујна славина со ограничен буџет.

Нашата кујна кран од чевли се испраќа до вас бесплатно, така што нема да се соочите со дополнителни трошоци. Она што го гледате е она што го добивате, а тоа се однесува и на нашата цена. Во Аркора се грижиме за нашите клиенти и сакаме да ви понудиме можност да имате врвен дизајн на кујна по најниска можна цена.
Кујнска славина во кујната во која веруваме!
Arcora верува во своите производи и затоа не се плашиме да ви понудиме 5-годишен гарантен рок. Покрај тоа, ние ви нудиме највисоко ниво на услуга за клиенти. Ние секогаш сме достапни да ве поддржуваме, дури и при инсталирање на кујна од тапак. Не за ништо, ве уверува и нашата 90-дневна бесплатна политика за враќање. Доколку не ви се допаѓа производот од која било причина, ние ќе ви вратиме без никакви прашања. Како што можете да видите, во Аркора им веруваме на нашите производи!
Предностите на гумарчето за кујната гума накусо:
· Дава вук-фактор во секоја кујна
· Уникатен стилски дизајн
· Интегрирана млазница за влечење
· Две функции на прскање
· Комбинира стил со високи перформанси
· Направено од високо квалитетни месинг материјали
· Лесен за чистење и лесен за одржување
· 5-годишна гаранција

спецификација

Тежина

2 кг = 4.4092 lb = 70.5479 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.