Барај Барај Мапа

Арматура за кујна славина за вода за пиење ARCORA Допрете мешалка 3 во 1 со систем за филтрирање

79.99
производи:
0
Осврти:
0

Amazon FR

Придобивки:

- Керамичкиот вентил има карактеристики на носливост и отпорност на стареење, што обезбедува сигурност и лесно ги контролира протокот и температурата на водата.

- Едноставна дупка лесна инсталација. Целата галантерија е завршена, нема потреба од водоводџија, завршете сам со самото инсталирање помалку од 30 минути.

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

3-НАЧИН КРЕВИЧНА СТРАНА: Тапа со два специјални распрскувачи, едниот за прочистена вода или вода за пиење, другиот за топла и ладна вода.

ЗАШТЕДЕТЕ ВОДА: Со меурчето АБС, водата тече нежно. Ова заштедува до 30% вода. Температурата на водата може лесно да се контролира со мешалка со рачка од десната страна.

ФУНКЦИЈА НА РОТАБИРАЕ 360 °: Вратот е доволно висок, што ви нуди поголем простор за употреба. Ротирачки миксер 360 ° за максимален дострел, практичен и идеален за двојни мијалници.

СОВЕТ ЗА КУЈНА ВИСОК КВАЛИТЕТ: Материјали без олово и меѓународно сертифицирање. Овчарско грло е изработено од месинг со висока чистота и тело од легура на цинк, површината на хромот е отпорна на корозија.

ЛЕСНО ДО ИНСТАЛИРАЕ: Опремено со сите потребни додатоци и детални упатства, лесна инсталација за занаетчии или почетници, заверено за вашето здравје со овластени цевки за вода за пиење.

спецификација

Тежина 2 кг
димензии × × 12 28 7.5 см

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.