Барај Барај Мапа

Рак за прскање со кујна АРКОРА Г1 / 2

9.99
производи:
76
Осврти:
0

Делови за замена на млазницата за чешми, не универзални, САМО за G1 / 2 конектор, четка никел, методот на инсталација може да се обезбеди по купувањето

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

ARCORAfaucet ви нуди палета на глави за прскање кујнски славини H5002 за да ја надоградите сопствената славина. Адаптивни, фиксни, млазници за специјализација - имаме сè. Со светски дизајн, привлечен крај и вклучување на многу производители, уверени сме дека ќе најдете соодветност со вашите моментални карактеристики.

ЗАБЕЛЕШКА пред купување: Оваа замена на главата на кујната тапа е САМО за G1 / 2 конектор (MALE) (околу 2 см или 0.8 инчи), не НПТ, не универзален

Ум за прскање за спасување вода - ергономскиот распоред е опремен со 1.5 gpm заштеда на вода

спецификација

Тежина

0.5 кг = 1.1023 lb = 17.6370 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.