Барај Барај Мапа

Аркаро кујнски славина распрскувач главата G1 / 2 измиен никел

9.99
производи:
73
Осврти:
0

кујнски чешми Преглед на главата за прскање: Брусирана технологија на никел-затегнат распрскувач што содржи PVD четка за никел со длабочина на облога на никел е 10.0 μm, што може да биде 5.0 мм генерално, на кои им е потребно помалку чистење и сјај повеќе со тоа што ќе се спротивстават на дамките на вода, отпечатоци од прсти и згаснуваат .

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Забележете пред купувањето: таа глава за прскање 2660003 е едноставно за G1 / 2 конектор (MALE) (приближно 2 см или 0.8 инчи), не npt, не универзална Висок квалитет: главата за прскање на чешмата за кујната е изработена од пластика за инженерство ( апс) и, исто така, склопен неоперен аератор, може да се искористи за некое време при секојдневна употреба, бранестата завршница на никел е анти-рѓа без да останат отпечатоци.

Режим на работа две: вода со континуиран проток Нуди нежен и нежен проток, без цртичка; Водата со прскање може да мие овошје или зеленчук со нежен проток против прскање без никаква штета Едноставно за перење: аераторот за апс апсолутни квалитети може лесно да се исчисти со прст, да нема повеќе цврста скала и вода, ги одржува редовните искористени води и живот

Гаранција, услуга на клиентите: Може да се најде двегодишна гаранција и услуга за клиентите. Тоа е обложено со 2-дневниот комплиментарен поврат.

спецификации

SKU: 2660003 категории: , Тагови: , ,

спецификација

Тежина

0.5 кг = 1.1023 lb = 17.6370 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.