Барај Барај Мапа

Приклучок за распрскувачи на кујнски славини ARCORA конектор G1 / 2

9.99
производи:
0
Осврти:
0
 • Распрскувачот има атрибути на корозија, гребнатини и слаби имунитет, кои можат да се користат подолго време. Совршено за употреба на ресторан, одморалиште и развој на домови.

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка
ИЗВЕСТУВАЕ Пред да го купите: Оваа чешма 5001 е САМО за G1 / 2 конектор (MALE) (околу 2 см или 0.8 инчи), не НПТ, не универзален
ВИСОВА КВАЛИТЕТ: Замената на главата на кујната тапа е направена од инженерска пластика (ABS) и изработена од Неоперл аератор, може да се користи долго време за време на секојдневна употреба, завршената никел од никел е анти-'рѓа и не остануваат отпечатоци од прсти.
3 РЕEИМ НА ФУНКЦИЈА: Водата со постојан проток обезбедува непречен и благ проток, без прскање; прскалката вода може да исчисти зеленчук или овошје со благ проток против прскање без оштетување; режимот на вода со аква сечило / режимот на сечилото може лесно и брзо да ги избрише вашите мијалници со силна сила.
Лесно за чистење: Висококвалитетниот аератор АБС може лесно да се одврти со монета, без тврда вода и скала, го одржува животниот стандард и водата што се користи
ГАРАНЦИЈА, ПОДДРШКА НА ПРИРОДНИЦИ: Се нуди 2-годишна гаранција и поддршка на клиентите. Опфатено е со бесплатното враќање од 90 дена.
Сигурноста е нагласена преку структурата со средства за издржлив винил, додека се завршува со современа и сјајна завршна четка од никел
Издржлива структура - издржливата пластична конструкција нуди сигурни перформанси со користење на четкање на никел за да издржи 'рѓа или корозија.

спецификација

Тежина

0.5 кг = 1.1023 lb = 17.6370 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.