Барај Барај Мапа

ARCORA кујнска славина со распрскувач за извлекување High Arc Chrome

58.99
производи:
0
Осврти:
0

Amazon DE

2310400C Технички опис:
- Вкупна висина: 35 см
- Вид на миксер: славина за мијалник
- Дизајн на вртење од 360 степени
- Површинска завршница: хромирана плоча
- Стандарден навртка за црево: G3 / 8
- Должина на цревото за вода: 50 см
- Сини / црвени црева за ладна / топла вода
- Керамички касети
- Материјали: Тело и рачка изработена од легура на цинк + базна основа

+ лакт од не'рѓосувачки челик + керамички кертриџ

Доставете до

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

♦ ГЛАВА НА СПРЕЈЕР ЗА СПРЕЧНИК ЗА ФЛЕКСИБИЛНО: 150 см, извлечете ја главата за прскање, проширувајќи ја површината за перење до 80 см ПЛОШТЕР; СВЕЕЕТО 360 ° СВЕЕ може да се префрли помеѓу 2 мијалници, да го направи готвењето поефикасно и санитарно.

ERS РАСПОРЕДЕН ДИЗАЈН: Завршницата од хром е многу рефлектирачка за изгледот налик на огледало, кој работи со кој било стил на украсување. Може да го намалите распрскувачот непречено, лесен за движење за да ги исчистите сите агли на кујнскиот мијалник.

SP СПРЕЈАР ЗА ДВОЈНА ФУНКЦИЈА: Повлечете го распрскувачот надолу има 2 режими: Тек & Спреј; Поток за полнење вода, прскајте за плакнење. МАЗЛИ ЗА ЛЕСНО ИСЧИСТЕН ГУМ ви овозможуваат да извадите варовник од меките силиконски млазници со удар на прстот за долготраен моќен проток.

♦ Лесен за ракување - Дизајнот на една рачка се интегрира за лесно контролирање на температурата на водата и волуменот на проток, снабдување со вртежен излив со висок лак од 360 степени, пристап до перење со целосен опсег, лесно движење и безбедно прицврстување на главата за прскање од пулдаун / повлекувач по употреба.

♦ ВИСОК КВАЛИТЕТ И РОБУСТНИ МАТЕРИЈАЛИ: Основата и навртката се изработени од месинг со висока чистота, антикорозивно и без олово; Телото на оваа славина на мијалник е отпорност на оксидација од не'рѓосувачки челик, што нуди трајна заштита на здравјето и животната средина.

UPC: 663250027847

спецификација

Тежина 2.2 кг
димензии × × 44 33.5 6.5 см

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.