Барај Барај Мапа

Миксер за мијалник во кујна ARCORA без допир Допрете Извлечете го прсканиот никел со спреј

109.99
производи:
46
Осврти:
0

Создадена за оние кои сакаат идеална мешавина од современ дизајн, функционалност и апсолутен квалитет, Arcora Faucet Collection вклучува рационализиран модерен стил со вистинска рачка на рачката. Дизајнот со лачен излив на славината за мијалник во кујната обезбедува безвременски и прекрасен изглед. Додавање на бранеста завршница од никел која ја збогатува неговата чиста, минималистичка форма и чист дизајн. Фантастичен додаток на вашата моментална кујна!

Инфрацрвен сензор за движење за извонредна практика на допир без раце. Водата ќе се исклучи автоматски во рок од 3 минути за да спречи деца или миленичиња случајно да влезат во областа на сензорот и да не трошат вода.

Доставете до

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Уникатен стил: славина за издувна кујна без допир со никел 2311601 како Дополнителен мијалник, темелот е тесен одозгора и широк во основата, овој распоред избегнува да се губи при ротирање, а исто така и прилично струјната точка на славината за мијалник во кујната е многу повеќе Вкусно, обезбедете и на вашата кујна неколку финеси

3 режими на поставување: Комплетен / проток / спреј, протокот со силна сила може брзо да го наполни пупчето, да ги измие аглите на секој мијалник, да го испушти прстенот со помош на непречен и континуиран проток за да мекото овошје и зеленчук, а исто така и паузата ја запира водата кое било дадено време за зачувување на вода, корисност и заштеда на енергија
Висок квалитет: чешмите со четки со никел од никел имаат метален конектор за тостер Изработени од високи Одлични месинг, осигурувајќи дека стандардот на водата без минерали и води да добие сигурна вода, лакотната кујна од цинк од не'рѓосувачки челик гарантира моќна, отпорна на корозија и трајни способности
Поголема површина за миење: Кујна мијалник за миење садови со 1.5 m (целосна должина) PX цревото обезбедува поголема површина за миење, совршена за функционирање на двојниот мијалник, оваа тапа на мијалник е најдобриот помошник за извршување на повеќекратно функционирање!

Предности на една дупка се повлече кујната тапа полиран никел

Влечената тапа е бесплатна и мазна и може точно и лесно да се врати во првобитната положба без разлика каде е истегната. Вклучувањето на тапа може да се префрли помеѓу режимот на вода за туширање и режимот на излезност на водата по желба, многу висок крај. Едноставен за работа, земајќи го предвид секое место што сакате да го испуштите.

спецификација

Заврши

Брусен никел

Тежина

2 кг = 4.4092 lb = 70.5479 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.