Барај Барај Мапа

ARCORA Ниче за прскање со замена за прскање со глава во спреј

14.99
производи:
32
Осврти:
0

Оваа глава за замена на кујната за чешла има висококвалитетен ABS аератор може лесно да се пристапи со паричка, така што нема тешка вода, а исто така и скалата го задржува користењето вода и животниот стандард.

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Овој паѓачки спреј 2660002 е најдобар за кујнски тапа со распрскувач. Стилот Aquablade е навистина моќен стил на моќ, кој може лесно да ги храни остатоците од храна, а тој е посебен модел на пазарот. Лесно менувајте помеѓу 3 режими

ВИСОВА КВАЛИТЕТ: Монтирана пластична инженерска класа (ABS), обезбедувајќи трајност и квалитет. Главата на чешмата за мијалник на кујната е изработена од АБС пластика со четка за никел од никел, особено бронзата која изгледа богата и исполнета со живот

Едноставно за чистење и инсталирање: Главата спреј за чешма е изработена од гумена гума, водата пристигнува нежно; периферијата на оваа глава за прскање е направена од силиконски млазници, лесна за чистење, едноставно одвртете ја старата туш кабина и заменете ја со вашата нова за да ја трансформирате сопствената кујна

2 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА: Умот за прскање со славина вклучува двегодишна гаранција. Оваа глава за прскање нема стандарден стил, моделот што ќе го исклучите славината во последен момент.

спецификации

SKU: 2660002 категории: , Тагови: ,

спецификација

Тежина

0.5 кг = 1.1023 lb = 17.6370 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.