Барај Барај Мапа

Мијалник за бања ARCORA Поп-ап се излади Црно

18.99
Продадено:
40
Осврти:
0

Stop Pop Drain Assembly Stopper се произведува во Кина. Во Производителот. Собранието на универзална постава за лифт на бања се вклопува во повеќето одводници за тоалетни мијалник.

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Едноставно за поставување: едноставно поставување од упатството, не се потребни алатки Широка примена: стандардна големина ни водовод, со прелевање одговара тоалетен мијалник со дијаметар на дупката за одвод 1-1 / 2 ”или 1-3 / 4 ″ Премиум материјал: изработен од висококвалитетен ABS материјал, може да ви послужи за многу долг момент.

Едноставна работа: притиснете на капакот за да притиснете и запечатите да се отворат

Изградба: Цврст месинг

Добра отпорност на корозија

капакот за одвод на мијалник X3001B нема да излезе Во поп-отворот за затворање на мозоци, најлесно може да се скрши калемот што отскокнува во капакот за одвод. Секој пат кога ќе се притисне и се појави, ќе има мала количина на абење и солза. Кога достигне одредено ниво, не може да се притисне. Ако не може да никне во текот на употребата, може да се појави дека бравата е блокирана од туѓо тело или може да има проблем со пружината. Метод на одржување: Ова треба да го замени калемот. Под нормални околности, се препорачува да се замени одводот. Менувањето на калемот е исто така многу проблематично.

спецификации

ККУ: X3001B категории: , Тагови: , ,

спецификација

Тежина

0.5 кг = 1.1023 lb = 17.6370 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.