Барај Барај Мапа

Повеќенаменски систем за туширање и рачно држење на туш кабина Arcora

230.99
Продадено:
0
Осврти:
0

Монтиран на површина и целосно водоводен, лесно реновирајте го постојниот туш без реконструкција
Се поврзува со водоснабдувањето на вашата моментална локација на главата на главата и го користи постојниот вентил за топол / ладен туш
Пивотирање на глава на дожд од 9.8; со чисти меки совети за лесно чистење на минерали за долготрајни перформанси
Рачен туш располага со иновативен магнетски држач и контрола на извртување на вклучувањето и исклучувањето
двојно испреплетено црево од не'рѓосувачки челик што не се нарушува
Користете глава за дожд и држете се заедно или одделно
Технологијата Spray Straight уверува дека меките совети чисти триење се секогаш исправени

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Спреј за цело тело
Уживајте во луксузно искуство со туширање. Смирувачката, моќна шема на прскање со помеки капки обезбедува целосна покриеност што е смирувачка како и топлиот летен дожд.

Напојувано од технологијата Air, секоја капка вода се внесува со воздух за поширок и пополн спреј. Спрејот за дожд е совршен за да го измие стресот, оставајќи ве опуштени и освежени.

Дупки за прскање со висок квалитет и лесно чисти
Тенката глава за туширање со ширина од 10 инчи е изработена од врвен нерѓосувачки челик 304, а финишот Chrome нуди елегантен и сјаен изглед, обезбедувајќи отпорност на корозија и издржливост.

Меките гумени дупки за прскање, лесни за чистење, ви овозможуваат лесно да ги избришете остатоците од минералите од млазниците со допир на прст или мека крпа.

Моќен, луксузен, стилски
Намалените линии и правоаголните форми на рачниот туш го носат минимализмот во вашата бања. Примамливиот дизајн нуди спреј за дожд, релаксирачки и заживувачки.

Најновите мотори за туширање внатре во рачниот туш испорачуваат иста количина на вода до секоја млазница, што го прави доволно моќен за да ги исплакне сите траги на шампон.

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.