Барај Барај Мапа

Исцедете го мијалникот на бањата ARCORA со прелевање

11.99
производи:
66
Осврти:
0
 • Мијалник за бања се појавува како резултат на воведувањето:
 • Конвенционални големини во САД цевки
 • Издржлива структура, изработена од цврст месинг.
 • Гума мијалник е многу подобро запечатување и многу повеќе траен
 • Лесно ракување со кликнување на капакот за да се запечати, кликнете повторно за да се испразни.
 • Поставувањето е малку комплексно, но нашата инструкција е очигледна.

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

детали за мијалник за мијалник за миење садови

[лесно поставување] секој може да стави во ѓубриво како резултат на едноставната структура, нема потребни алатки, задебелената и долготраен орев прават да се монтира со голи раце.

[премија супстанција] анти-експлозија и анти-пукање задебелена не'рѓосувачки челик, интегрално обликувана и лесна, без истекување на вода.

[без истекување вода] задебелена зачестена заптивка од силика-гел, не е потребна лепак, отпорност на оксидација и зацврстување на протекување.

[неверојатни завршувања] повеќеслојни завртки со четка никел, склопени да издржат секојдневно гребење, корозија и оцрнување.

спецификација

Тежина

0.5 кг = 1.1023 lb = 17.6370 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.