Барај Барај Мапа

ARCORA Поп-ап Застапете ја цевката за црн

16.99
Продадено:
60
Осврти:
0

Прекрасен модерен дизајн, Совршена замена за одвод за стариот мозоци што се појавуваат, Добар отпор на корозија

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Овој мијалник во тоалетот Со копче на стилот Pop Pop Up Drain X3002B е изработен од оригинален и тежок цврст месинг. Фантастично за ваша сопствена керамика, стакло или дополнителни садови за капење во топла када, ресторан, влажен бар, одморалиште, ложа или друга деловна локација. Исто така е одлично за користење на куќата.

Издржлива конструкција на цврст месинг

Со прелевање одговара мијалник за бања со дијаметар на одводната дупка од 1-1 / 2 ”во 1-3 / 4 ″

Гума мијалник е многу подобро запечатување и многу повеќе траен

Во прилог со Упатството за поставување

спецификации

ККУ: X3002B категории: , Тагови: , ,

спецификација

Тежина

0.5 кг = 1.1023 lb = 17.6370 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.