Барај Барај Мапа

АРЦОРА Замена Распрскувачка глава за кујнски славина за машки конектор G1 / 2

9.99
Продадено:
28
Осврти:
0

Избори за прскање - оваа славина на кујнски мијалник се извлекува и повлекува надолу со главата за прскање, се одликува со широк избор и прскање со прскање.

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Воведување на интелигентен спреј, нова универзална глава за прскање со спреј H5003 за влечење, дизајнирана за лесно инсталирање во вашата сегашна кујна тапа. Се одликува со вкусен ергономски изглед со две алтернативи за заштеда на вода од 1.5 gpm на широк и спреј за проток.

Забележете пред да ја купите: оваа замена за глава на кујната тапа е едноставно за приклучок g1 / 2 (машки) (приближно 2 см или 0.8 инчи), не npt, не универзална Висок квалитет: главата за прскање во кујната е изработена од пластично инженерско ниво (апс) а исто така и склопот на неоперлен аератор, може да се искористи за многу долго време за време на секојдневната употреба, бранестата завршница на никел е анти-'рѓа без да останат отпечатоци од прсти.

Стил со 3 намени: вода со континуиран проток нуди непречен и нежен проток, без прскање; прскалката може да мие овошје или зеленчук со нежен поток против прскање, без оштетување; стилот на водата од аква сечилото / стилот на сечилото може да го избрише вашиот мијалник лесно и брзо со моќна сила.

Едноставен за чистење: висококвалитетниот апс-аератор може лесно да се одлепи со паричка, без тврда вода и скала, да ги одржува со вода и живот редовно

Гаранција, услуга на клиентите: Може да се најде двегодишна гаранција и услуга за клиентите. Тоа е обложено со 2-дневниот комплиментарен поврат.

спецификација

Тежина

0.5 кг = 1.1023 lb = 17.6370 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.