Барај Барај Мапа

Аркара единечна рачка Хромирана кујнска мијалник со распрскувач Висок лак

77.99
производи:
0
Осврти:
0

Amazon DE Amazon FR

Придобивки:

- Керамичкиот вентил има карактеристики на носливост и отпорност на стареење, што обезбедува сигурност и лесно ги контролира протокот и температурата на водата.
- Тапа е опремен со системот Reflex за непречено функционирање, лесно движење и безбедно прицврстување на главата за прскање на пулдаун / повлекувач.
- Едноставна дупка лесна инсталација. Целата галантерија е завршена, нема потреба од водоводџија, завршете сам со самото инсталирање помалку од 30 минути.

Доставете до

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

♦ МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН МИКСЕР ЗА ПОНИЛКУВАЕ: 3 режими: СТРЕМ за полнење вода / СПРЕЈ за плакнење / Копчето за пауза за ПАУЗА може брзо да притисне за да престане прскањето. Кран за мијалник за концентриран млаз за вода или рачен туш, притиснете го копчето за главата за туширање, отворајќи ја функцијата за заштеда на вода.

♦ ПОДОБНОСТ ОД СТРУМ ЗА СПРЕЈ СО СПРЕЈ: Глава: Оваа славина со единечна рачка има 1.5 м црево, изработено од флексибилен силика гел за непречено извлекување, наместено за широко чистење; ПОНУДУВААТ 2 НЕОДОБРАЕНИ Цевки ВОДА ВОДА (Црвена, сина).

♦ НОВИ КАРАКТЕРИСТИКИ НА ОДВИАТА ЗА КУЧНА

♦ ЛЕСНА КОРИСТЕЕ ОД СКЛУЧОК од не'рѓосувачки челик: Ви нудиме 2 безоловни цевки за влез на вода (црвена, сина) за инсталирање сами дома, погодни за кујнски комерцијален мијалник со едно или двојно корито.

♦ ПЕТ-ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА, ПОДДРШКА НА КОРИСНИК: Сите кујнски славини со една рачка се поткрепени со ограничена гаранција од 5 години. Опфатено е со 90-дневно бесплатно враќање.

UPC: 663250027922

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.