Барај Барај Мапа

Кујна од распрскувач за распрскувач со единствена рачка ARCORA

65.99
производи:
41
Осврти:
0

Amazon FR

За погодност, кујната тапа треба да биде избрана повисока, а излезот за вода треба да биде долг. Најдобро е да се протега над мозоци, и не смее да прска вода. Ако во кујната има цевки со топла вода, овој вид тапа треба да биде и двојна. Со цел да се задоволат различните потреби за употреба, повлечете ја кујната тапа во црна боја, општо, да се ротира 360 °.

Доставете до

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Бризева тапа за кујна од маслото 2310501Q многу личи на ретро телефон.
Дизајнот што се протега скриен во периодот е многу паметен.
Оваа поставка може да се ротира произволно, што е добро за чистење на секоја ќорсокак.
Самата скалабилна поставка не зафаќа простор и е многу корисен производ.
Најдобра комерцијална тапа за кујна при исклучителен црн кварц комплетен, издржете на дневно гребење и 'рѓа со добри занаети и траен квалитет; Висина: 6.8 ″; Достигнување на излив: 4.5 ″; Големина на дупка: 1.4; Користење на плоча за палуба.
Извлечете ја кујнската славина со 1.5m PX цевка: влечна цевка со масна топка може брзо да се повлече, анти-експлозивен распоред, може да издржи висок притисок на вода, доволно распон од 1.5 тери поширок работен простор во двојни мијалници.
Значителен проток на вода во два режима: начини на проток и прскање, како што се перење, полнење, плакнење, опремени со ABS аератор за да се гарантира непречено и стабилно струење на вода, како и аераторот преку специфична технологија за да се обезбеди едноставно чистење.
Квалитетна славина за мијалник за тоалет: приклучок од цврст месинг кој користи облога од не'рѓосувачки челик и црево од не'рѓосувачки челик може да издржи 'рѓа и корозија, проверете дали редовната вода и велнесот користат керамички кертриџ немаат капе.
5-ГОДИНА ГАРАНЦИЈА, УСЛУГ НА КОРИСНИК: Се нуди 5-годишна гаранција и услуга за клиенти. Тоа беше осигурено со 90-дневно бесплатно враќање.

спецификација

Тежина

2.1 кг = 4.6297 lb = 74.0753 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.