Барај Барај Мапа

ARCORA Термостатски вентил за мешање Wallиден вентил Мешалка за топла ладна вода Хром

88.99
производи:
0
Осврти:
0
 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Контрола на чешмата за миксер за туширање во термостатска бања 3090300C, стабилна температура на водата и безбедносен застој против изгореници.

Цврста конструкција од месинг, обезбедувајќи квалитет и долговечност.

Капете бесплатно касети за непречено и долготрајно работење.

Завршницата од хром е многу рефлектирачка за изгледот налик на огледало, кој работи со кој било стил на украсување.

Спецификации:
-Материјал за тело од тапа: Цврст месинг
-Картриџ: Термостајт
-Број на рачки: Двајца
-Број на дупки: Два
-Заврши: Хром
-Метод за инсталација: Монтиран на Wallид

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.