Барај Барај Мапа

Хром систем со термостатско туширање Arcora со туш за врнежи

109.99
Продадено:
0
Осврти:
0

Amazon DE    Amazon FR

Предности на 3090200C:

Глава за туширање од врнежи

Главата за туширање дожд ви овозможува да уживате во крштевањето на дождот и да се чувствувате како спа центар дома.

Лизгачот може лесно да се помести нагоре и надолу за да се промени висината на вашата глава за туширање.

За вашиот туш, големината на тушот е погодна за целото семејство.

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

♦ 3 режим на прскање - прилагодливи поставки, вклучувајќи врнежи од дожд, масажа, врнежи од дожд и масажа. Доаѓа со држач за туширање од легура на цинк за да се овозможи прилагодување на аголот на степенот и флексибилно прилагодување за да се постигне совршен агол за вашата област за бања.

♦ ПРИМЕНУВАЧ ДОСТАЧКА ТУША за лизгање: Лизгачот може лесно да се помести нагоре и надолу за да се промени висината на вашиот рачен туш. За вашиот туш, големината на тушот е погодна за целото семејство.

SET ПОСТАВУВА♦Е НА ВРЕINЕ - Големото тркалезно лице со дијаметар од 23 см и 114 млазни млазници обезбедува покривање со прскање во стилот на врнежи. Оваа глава за туширање од врнежи сигурно ги задоволува вашите потреби за туширање. Донесете ја бањата дома до вас!

♦ ГОЛЕМО КОБАЛИТЕЛ ЗА ТУША ЗА ВИСОК КВАЛИТЕТ - Овој производ е направен со инженерско одделение ABS и завршен во прекрасен хром. Силиконските гумени млазници спречуваат таложење минерали, Хром е лесен за самочистење. Може да ви обезбеди најтрајна глава за туширање од врнежи.

♦ ШТО Е ВКЛУЧЕНО: глава за туширање од дожд, рака за туширање, рака за туширање, 2 црева за туширање, ограничување на проток и лента за заптивка на тефлон. Ние исто така обезбедуваме 3 години гаранција!

UPC 663250027915 XNUMX

спецификација

Тежина 3.1 кг
димензии × × 78 48 9 см

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.