Барај Барај Мапа

ARCORA Највисоко рангирани кујнски славини измиен никел

63.99
Продадено:
36
Осврти:
0

Amazon DE

Оваа таблета за влечење во кујната ги има следниве карактеристики:
Лесно се справувајте со дамките од кујната, три вида вода, лесно се префрлате помеѓу испуштините, продолжете ја пумпата за вода, а опсегот за чистење не е ограничен.
10-ниво, електрифициран, издржлив и 'рѓосувачки, висококвалитетно јадро на керамички вентил, е клучот за истекување на водата на тапа. Започнете нежно, измијте ги рацете и зеленчукот без прскање.

Доставете до

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Спрејот за извлекување кујна од чешма ARCORA 2310101 има поголеми придобивки во споредба со другите продавачи: кујна кран со врвен материјал: полиран слој (четкан хром), отпорен на гребење, едноставен за перење; Суштината на оваа основа: месинг со висока чистота и високо квалитетен месинг орев, моќен, без олово, отпорен на корозија.
Распоред на прима и заштеда на вода: славина од кујнски мијалник под голем притисок додава копче за притискање на кујната, може да спречи вода во кое било дадено време. (Направено од врвен одличен материјал и стручна технологија, не грижете се да капете)
Одличен кујнски помошник: кујнски миксер со единечна мијалник со мијалник со употреба на спреј за влечење: 1.5 м црево, што е докажано до експлозија, обезбедува 85 см простор за миење; Влечена тапа: 360 °, совршена за двојна мијалник, едноставна за префрлување од еден мијалник во следново; можете да го расположите секој агол во кујната! Мешањето одговара со цврсти керамички заптивки / дискови толерира големо триење преку управување со температурата.
Миксер Допрете ја славината Кујна, топла и ладна вода: Инженерно керамички кертриџ, нудејќи бавна и прецизна контрола на циркулацијата и температурата на водата. ; Отстранлив пена, едноставен за чистење или замена. Тапа за миксер е прифатлива за системи со висок притисок / Не одговара на методот со низок притисок.
Распоред на брзо поставување: Со брз монтажен ум, дизајниран специјално за ограничени простори и почетници, лесен; кука за монтирање и повеќе не го бара клучот. 5 години гаранција на производ.

UPC: 663250027908

спецификација

заврши

Брусен никел

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.