Барај Барај Мапа

Чешми за полнење на када „Аркора“, црн, еден рак, под, монтиран со рачен туш

359.99
производи:
0
Осврти:
0

Функција: Единствена рачка на подот прицврстувач на када, славина од масло, бризена бронза
Висина на славината: 108 см (42.5 ″). Висина на излив: 100 см (39.3 ″). Достигнување на излив: 18.5 см (7.28 ″)
Вклучувајќи линии за снабдување со топла и ладна вода со 3/8 ″ конектор
Лесна работа и издржлива: Користете кертриџ со керамички дискови со седал за издржливост и сигурност; Дизајн на единечна рачка лесно контролирајте ја мешавината на топла и ладна вода; Лесна работа, оди добро со кој било стилски украс

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

-Карактеристики на производот:
-Вид на тапа: Самостојна славина за када со рачен туш
-Материјал за тело: Месинг
-Материјал за туширање на рацете: ABS
-Заврши: црно
-Метод за инсталација: Монтиран на подот
-Вил на вентил: Ø35мм керамички керамички седали
-Регион на проток: Макс 6 GPM (излив на када); 2.5 GPM (рачен туш)
-Должина на цревото за туширање: 59 "/ 150 см

-Otишки и ладни водни линии:
-Поврзување на цревата: 3/8 ″ ″енска компресија
-Должина на цревата: 31 "/ 80 см

-Служба за прилагодување на должината на цревата:
-Можеме да прилагодиме црева за должина на она што ви треба за вас, ако цревата за топло и ладно не се соодветни за вашиот систем за водоснабдување

-Димензија:
-Вкупна висина: 42.5 "/ 108 см
-Висина на излив: 39 "/ 100 см
- Достигнување на изливот: 7.28 "/ 18.5 см

-Содржина на пакетот:
1. Тапа за када (месинг тело)
2. Месинг цевка
3. Рачен туш со црево за туширање
4. Топла и ладна црева
5. Основен капак
6. Монтажа на хардвер
7. Инструкции за инсталација

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.