Барај Барај Мапа

Бела кујнска славина АРКОРА Повлечете надолу

76.99
производи:
52
Осврти:
0

Кујнска славина од бел лак има свеж и модерен изглед, и има ефекти на анти-рѓа и анти-корозија.

Доставете до

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Кујната со голема лак EVE-0071-бела носи стилски и едноставни карактеристики. Нежните и светли линии додаваат едноставен шарм на постојната поставка на кујната. Дизајнот на рамни рачки го олеснува контролирањето на температурата и протокот, додека белото додава елеганција и стил. Ротирачкиот дизајн со двојни функции ја подобрува практичноста и одговара на различните потреби во активности за готвење. Оваа практична и убава тапа ја прави вашата кујна уникатна.
Дво-функционална глава за прскање со прекинувач на копчето: Режимот на проток на вода се користи за вбризгување вода, режимот на прскање се користи за испирање, пауза за да се избегне прскање. Цврсто месинг тело, месинг без олово, висококвалитетен третман на бела површина отпорен на корозија. Керамичкиот диск-вентил го надминува животниот стандард на индустријата, обезбедувајќи издржливост на работниот век. Може да постигне најдобра контрола на температурата на водата. Пакетот ги вклучува сите хардвер за монтирање, ладилни / топла снабдувачки линии и куќиште на славина. Пред испораката, ќе ги провериме сите производи за да го осигураме квалитетот на производите. Не грижете се за купување.

спецификации

SKU: EVE-0071-бела категории: , Тагови: ,

спецификација

Тежина

1 кг = 2.2046 lb = 35.2740 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.