Барај Барај Мапа

Мијалник за миење садови за миење садови за миење садови од црна тапа

72.99
производи:
1
Осврти:
0

35- вметнување на керамички вентил

1. Висока температура отпор, може да помине низ 90 flow проток на вода

2. Добро запечатување, без истекување на вода дури и кога притисокот на водата е висок

3. Долг работен век, може да издржи 500,000 пати на отворање и затворање

1 x елегантна црна славина
Црева од не'рѓосувачки челик 2 x 60 cm G3 / 8 инчи
4 x делови за склопување
1x прирачник

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Убав изглед: Црниот слој се шири на површината на производот за да се подобри отпорот на корозија и текстурата на производот. Многу е пофален од клиентите за неговиот квалитет, тежина и елегантен дизајн
Висококвалитетни додатоци: Со цел значително да го подобриме квалитетот на производот, избравме висококвалитетни додатоци (види слика) и секогаш се стремиме кон квалитет
Стандардни спецификации: Вреди да се напомене дека цревото 3/8-инчи што го користиме е погодно за други производи за водоснабдување на пазарот. Цревото за влез на вода е изработено од плетена жица од не'рѓосувачки челик.
Лесна инсталација: Методот на поставување на потковица може да го намали просторот потребен за инсталација, а инсталацијата е полесна и постабилна од другите славини за бања
Обезбедување на квалитет: Оваа црна славина има 5-годишна гаранција за квалитет. Контактирајте не, ќе добиете брза и професионална испорака на решение

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.