Барај Барај Мапа

Тапа со слив со хром со главата за туширање

89.99
производи:
0
Осврти:
0
 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Силен развој на месинг: Физичка форма на месинг и справувајте се со него - Обезбедување на развојот на месинг за количината и долговечноста на распространетата славина од Водопад, направете го поотпорен, поздрав и побезбеден од овие со материјали од хром челик, без 'рѓа!

Без оглед на начинот на кој ќе го погледнете, славината за мијалник е вашата најдобра желба да ги импресионирате себе, вашите најблиски и секоја компанија што ја имате во вашиот дом! Дополнително работи со кој било украсен модел. Особено поединечно справување со дизајнот за лесно управување со циркулацијата и температурата, поставување на еден јаз директно, палуба

Arcorafaucet.com нуди широк спектар чешми за капење со туш, можете да ги проверите нашите најнови дизајни.

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.