Барај Барај Мапа

Чешми за мијалник славини со мијалник црно

99.99
производи:
0
Осврти:
0
 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Тапа мијалник на мијалник Целта е да ви ја дадеме најдобрата експертиза за тоалети
Оваа славина е здрав, развиен до ажурираниот дизајн и комплетирајќи го декор

ЛЕСНО ДА ИНСТАЛИРАТЕ - полн со вообичаена G3 / 8 ″ врела и ладна вода обезбедува напори, монтирање на {хардвер}
Заврши мат, се спротивставува на корозија и валкање со редовна употреба.
Премиум тапа за керамички дискови: движење на вода со чист поток, без капнување

Безбедност и обезбедување висок квалитет : 30 дена безусловно враќање и осигурување за надомест, 5 години долга гаранција за висок квалитет, ве молиме опуштено осигурување за купување. Во случај да имате какви било прашања во врска со славините славини на славината за бања или за неговото поставување, ве молиме, бидете задоволни да контактирате со нас.

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.