Барај Барај Мапа

Месинг Wallидна славина за бања Хром

109.99
производи:
0
Осврти:
0
 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Ние сметаме на тоа дека уредите што ги користиме од ден на ден за основање, Врз основа на одликите на екстремна фреквенција, дополнителните што треба да бидат внатре во асортиманот на обезбедување, производство на сите компоненти на усовршување на крајната фраза, висококвалитетно искуство, за да бидете сигурни дека производот конвенционален здрав. Бања за монтирање на Wallид, славини од чешма Произведени од стабилен месинг за издржливост, прекумерни контроли со висок квалитет со цврст лак и отпорност на корозија.

1. Изработен е од висококвалитетен механизам за издржливост и сигурност, хром отпорен на корозија.

2. Вклучува нежно закривен излив со остри рабови за едноставен проток на вода. стилски контакт со која било трендовска просторија за одмор.

3. Единствена грижа вклучена за администрација, 2 организирајте дупки потребни.

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.