Барај Барај Мапа

Миксер за единечна рачка за славина од бања на хром

84.99
производи:
0
Осврти:
0

хром бања хром
висококвалитетни материјали-месинг H59A
Ние користиме H59A месинг, тоа ќе биде антикорозивно и ќе протекува здрава вода за да го заштитиме вашето здравје.

висококвалитетни материјали-керамички кертриџ
Со керамички кертриџ од Шпанија Седал, има добри перформанси на запечатување и помалку загадување на водата. Ова ќе биде вашиот претпочитан избор бидејќи е отпорен на топлина и издржлив.

високо квалитетни материјали-црево за безбедност на храна
Црево за безбедност на храна, флексибилни метални црева за поврзување Tucai G3 / 8 со DVGW / KTW, трајни, нетоксични и невкусни

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

ODСОВРЕМЕН ДИЗАЈН → Тапа за мијалник усвојува дизајн на огледало со нов и убав изглед. Заоблената чешма за миење на мијалник се карактеризира со модерна форма и авангарда и едноставна форма е многу погодна за сите видови бањи
☺ВИСОКИ КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ Главниот дел од славината за бања е изработен од висококвалитетен месинг H59A, кој е отпорен на 'рѓа / корозија и издржлив и спречува вода да остане во цевководот и да ги размножува бактериите. Обложена со хром површина, лесна за чистење дури и по повеќегодишна употреба
H ЦРВО ШПАНИЈА TUCAI G3 / 8 → Според сертификацијата DVGW, тоа може да гарантира безбедност и да осигури дека цревото на славината за бања не е запушено и не дава миризби од хемикалии, правејќи ја вашата вода безбедна и здрава
ER ПЕРЛАТОР НА ШВИЦАРИЈА АБС fa Оваа славина користи јадро од керамички вентил увезено од Шпанија за да спречи истекување на вода без да прави бучава. Аераторот треба само редовно чистење, нема да се блокира од нечистотија, може да заштеди 30% вода и да ви помогне да заштедите пари без да ги изгубите перформансите
ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА fa Тапа за слив користи стандарден 3/8-инчен приклучок, а со упатства за инсталација, дури и почетник може лесно да го инсталира. Гарантниот период е 3 години. Доколку имате какви било прашања или предлози, слободно контактирајте не. Се надеваме дека ќе ви овозможиме пријатно искуство за купување

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.