Барај Барај Мапа

Плочата за мијалник допира до Хром

79.99
производи:
0
Осврти:
0
 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Без оглед на начинот на кој ќе го погледнете, славината за мијалник во тоалетот е вашата најдобра желба да ги импресионирате себе, вашите најблиски и секоја компанија што ја имате во вашиот дом!

Крај : Кром крајот е крајно рефлектирачки за изгледот налик на огледало, кој работи со кој било украсен тип
Самостојно справување со славината : управување со лесно движење и температура , Наменето е да одговара на конфигурациите на 1 празнина (Палубата плоча не е вклучена.)

Чешма со единствена зделка со дизајн, можете едноставно да ја регулирате количината на вода и температура

Славина за миксер за бања Висока фигура

подобрување на врвот

Дизајниран да се стави со помош на 1 дупка

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.