Барај Барај Мапа

Елегантна тапа мијалник тапа бања висока единечна рачка миксер славина тапа бања славина мијалник миксер чешма за бања

107.99
Продадено:
0
Осврти:
0

Тапа за бања е изработена од месинг H59A, материјал без олово и без олово што обезбедува издржливост на славината.

Бидете сигурни дека вие и вашето семејство водите здрав живот секој ден.

100% без олово и без никел, независниот внатрешен систем за водоснабдување ве штити од олово и никел во водата за пиење.

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

миксер со висок слив со хромирана површина, лесен за чистење, елегантен дизајн за вашата бања
Вграден кран со ABS меур, удобна употреба, но исто така заштедува 30% вода, без прскање вода
Цревата (долги 500мм) од Шпанија Тукаи, DVGW сертифициран, без мирис
Чешмата беше изработена од здрав месинг, еколошки, здрав и издржлив
3/8 инчен стандарден приклучок, лесна инсталација, 3 години гаранција

Тапа за бања е опремена со отстранлив аератор на ABS.

Аераторот за одвојување на ABS може да го намали прскањето на вода и да заштеди 30% на полнење вода.

Не грижете се за прскање вода на облеката кога користите.

Поместете го џојстикот за да го прилагодите протокот на вода.

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.