Барај Барај Мапа

Мијалник за мијалник со бања славина, миксер за единечна рачка бања, миксер за бања, славина за мијалник, славина за мијалник, бања, хром

79.99
Продадено:
0
Осврти:
0
 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Излив на пријатна стандардна висина.
Мазно тело, модерен и дизајн на огледало.
Изработен од месинг, многу масивен и издржлив.
Керамички кертриџ со висок квалитет, избегнувајте капе.
Стандардна врска од 3/8 инчи, лесна инсталација.

Стабилност на оксидација и 'рѓа.
Високиот квалитет и звук ја прави цврста и сигурна конструкција.
Вентил со висок квалитет, 800,000 проверки, лесен за инсталирање, дури и за елимина.
Стандардна порта со 3/8 инчи, многу издржлива. Оваа славина е дизајнирана од италијански дизајнер.
Миксер со единечна лост го олеснува регулирањето на протокот на вода или температурата. Може да се поврзе со сите вообичаени системи за притисок на топла и ладна вода.

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.