Барај Барај Мапа

славина бања мијалник тапа баксер миксер чешма бања славина хром правоаголна славина тоалет мијалник славина

72.99
производи:
0
Осврти:
0

Карактеристики на производот што можете да ги доживеете
Трислојно позлата и сјаен сјај, силна отпорност на корозија

1. Двослојно позлата со никел

(полу-сјаен никел + целосно полиран никел) 10-20 μm

2. Еден слој на хромирање 0.25-0.9 μm

Одлична услуга за клиентите

1. Услуга за инсталација за упатства преку Интернет

2. Услуга за враќање и размена

3. Пет години обезбедување квалитет

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Убав изглед: Хромниот слој е рамномерно распореден на површината на производот за да се потенцира ефектот на рефлексија на огледалото додека се подобрува отпорноста на корозија и текстурата на производот. Неговиот квалитет, тежина и елегантен и непречен изглед ги сакаат клиентите.
Висококвалитетни додатоци: Со цел значително да го подобриме квалитетот на производот, избравме висококвалитетни додатоци (види слика) и секогаш се стремиме кон квалитет
Стандардни спецификации: Вреди да се напомене дека цревото 3/8-инчи што го користиме е погодно за други производи за водоснабдување на пазарот. Цревото за влез на вода е изработено од плетена жица од не'рѓосувачки челик.
Лесна инсталација: Методот на поставување на потковица може да го намали просторот потребен за инсталација, а инсталацијата е полесна и постабилна од другите славини за бања
Обезбедување на квалитет: Оваа хромна славина има 5-годишна гаранција за квалитет. Контактирајте не, ќе добиете брзо и професионално решение

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.