Барај Барај Мапа

Пополнувач за када поставен на подот со рачна туш бела единечна рачка

359.99
производи:
0
Осврти:
0
 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Топла и ладна водна линија: Дизајн за поврзување на цревото од 1/2 "за подобар проток на вода (може да се прилагодат црева од 3/8"); Големина / должина на специјални црева може да се направат по потреба, контактирајте не
Висок и стабилен дизајн на база на статив: Вклучува држач и завртки (3 парчиња) за прицврстување на славината до подот
Мултифункционално: Вртежен излив од 360 степени, рачен туш со црево за туширање 59.06 ”(150 см)
Висок квалитет: Конструиран од цврст месинг, завршен во бело
Користење на керамички кертриџ Sedal за трајност и сигурност

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.