Барај Барај Мапа

Самостоен под на славина од када монтиран со рачно бело туш

260.99
производи:
0
Осврти:
0

Самостојна чешма за полнење во када со висок лак со рачен туш во бело

Доаѓа со рачен туш, оваа славина на када ја задоволува вашата потреба за флексибилност да се насочува кон специфични места со леснотија. Обложена е со бела боја за да заврши како огледало за да покаже гостопримливост.

 • Вртлив излив од 360 степени нуди одлична погодност
 • Рачен туш за насочено чистење
 • Црево од нерѓосувачки челик 60 ″ за голема флексибилност
 • Едно рачка и копче за пренасочување за лесна контрола
 • Цврста месинг-конструкција на тело без олово
 • Завршен полиран хром отпорен на корозија
 • Вклучени се сите хардвер за монтирање и водни линии
 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Модерен дизајн: Квадратниот дизајн со доброто издигнување со висок лак ќе додаде свеж, нов изглед, прекрасен додаток на современите бањи.
Одлична флексибилност: Рачен туш со 60 h нерѓосувачки челик црево нуди насочено чистење над вашето тело и ви дава максимална флексибилност за капење на вашите деца или домашни миленици. Изливот може да биде вртлив за 360 степени, нуди одлично движење за вашата секојдневна употреба.
Лесен за употреба: Единечна рачка нуди прецизна контрола на температурата на водата и јачината на звукот, додека квадратното копче ја пренасочува водата од изливот на када во рачен туш.
Премиум квалитет: Конструиран од цврст месинг и завршен во корозија и полиран бел отпорен на 'рѓа за издржливост и сигурност.
Сертификација и гаранција: Десет години гаранција под употреба во станбени простории. Ние обезбедуваме врвен квалитет и издржливост за вашата домашна употреба. cUPC сертификација е достапна, ве молиме контактирајте не ако имате потреба.

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.