Барај Барај Мапа

Златна тапа за бања со спреј за извлекување

99.99
производи:
0
Осврти:
0
 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Прекрасна, златна, луксузна славина од бањарм со распрскувач со мудар извади. Величественоста и ефикасноста обединети.

материјали со врвен квалитет: оваа славина за слив во бањата е произведена од екстремен месинг, неверојатна изработка, првокласен врвен квалитет во безвременски модерен дизајн, кој обезбедува истрајност во стабилноста, заедно со долготрајна екстремна ефективност.
мултифункционален: мудриот сингл се справува со славините за мијалник може да тргува со топла и ладна вода само, температурата е прилагодлива колку што сакате, пријатна вода купена веднаш, без прскање, заштедувајќи вода за слично време.
специфичен дизајн: 360 вртливата вртливата повлече излив го прави корисно миењето на косата низ сливот. Екстремни снабувачки славини од чешма за чешми и легура на цинк се справуваат со фантастичната сигурност. Лекот за земја нема да оцрни или гребе со фантастична отпорност на корозија, едноставна за чистење.
едноставен за поставување: стилски едноставен и мудар дизајн, оваа славина за бања со една дупка ги користи истите стари чести пристаништа, корисни и заштитени, многу едноставни за уредување, врвни за подолг контакт со вода. откривање: не треба да се појавува одвод и плоча за покривање не е вклучено.
задоволство гарантира: 100% гаранција за надомест, 5 години обезбеден врвен квалитет !! поддржан од леле. во случај да имате какви било прашања или ви требаат елементи за замена, испратете ни е-пошта во кое било време, ќе добиеме уште еднаш што е можно побрзо.

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.