Барај Барај Мапа

Вртежна млазница кујнска славина

109.99
производи:
0
Осврти:
0

Оваа славина на кујна е многу лесна, може да се ротира за 360 степени во која било позиција што ви треба за да ја ротирате.

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Ротирачки излив од 360 °, рачка за ергономично управување, променлива позиција на рачката (лево / десно), технологија за печење висока температура, персонализиран агол на ротација на променлив (110/150 ° / 360 °), позиција на ротација за да се постигне тесен нула-јаз, вграден водоотпорен дебел гумен прстен, целата е изработена од рафиниран бакар со низок олово, отпорен на експлозија, отпорен на 'рѓа

Висок квалитет: 304 нерѓосувачки челик е најдобриот материјал за тапа во кујна, што обезбедува подобрена затегнатост на истекување. Црна завршница од мат помага на тапа да работи како нова за живот и обезбедува професионални перформанси на издржливост. Материјалите без олово ја одржуваат водата здрава и чиста. не води и нетоксични, здрави и издржливи, чувари на здравјето на вашето семејство.

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.