Барај Барај Мапа

Храна за кујна ARCORA Gooseneck

75.99
Продадено:
25
Осврти:
0

Amazon FR

Кога ќе се вклучат распрскувачите на миксер во кујната, притиснете го копчето за да го исклучите изворот на вода за прв пат.
Филтерот за пена ја прави водата помека, поефикасна во вода и поефикасна.

Доставете до

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Овој кујнски миксер од чешми 2311701C го вади распрскувачот е изработен од фино лиење на бакар и миење олово. SUS304 е еколошки и здрав. Нашето здравје зависи од нашите старатели. Може да се прилагоди со топла и ладна ротација, лесна за замена, лесна за инсталација, класична и елегантна и е погодна за разни украси за бања и кујна.
Повлечете како сакате, супер удобен за миење садови и миење садови, мултифункционален излез на вода, туш / чешма вода може да се вклучи по желба, јадро на вентилот од челична вратило, силно константно јадро и издржливо
Пакувањето со производи вклучува: тапа, црево, чекан за тежина, основа, алатки за инсталација

спецификации

SKU: 2311701C категории: , Тагови: , ,

спецификација

заврши

Chrome

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.