Барај Барај Мапа

Славина за мијалник во кујна во модерен стил со распрскувач за повлекување 2 Хром со вода

103.99
Продадено:
0
Осврти:
0

Доставете до

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Way 2 начини на прскање со повлечена глава за туширање: поток за полнење вода, спреј за плакнење, лесен за контрола на славината на кујната ; Два режима на прскање ви овозможуваат лесно од газиран проток до моќен спреј, покривајќи сè, од плакнење зеленчук до силно чистење .
OdСовремен дизајн: лесна за прилагодување на топла и ладна вода со единствена рачка нанапред свртена кон рачката, и вртливиот излив за вртење од 360 степени го снабдува пристапот за целосен опсег за перење. распрскувачот за извлекување прави супериорна дозвола за мијалник.
360 степени РОТАЦИЈА И ИСПИРУВА HIGHЕ ВО ВИСОКОЛОСКО СВЕЛО: Супериорна дозвола за мијалник, целосен пристап до мијалник и практична при миење големи саксии, итн. Лесен за инсталирање, вклучително и упатства и сите потребни делови за инсталација
OolСтуден дизајн: Отпорете на корозија и 'рѓа за да обезбедите траен век на траење. со модерна мешавина за топло и ладно
IghВисок квалитет: Квалитетна солидна конструкција од месинг обезбедува издржливост и сигурност , Прекрасна завршна обработка на хром, изградена за да се спротивстави на гребење, корозија и оцрнување

 

Детали за производот:

Вид: славина за мијалник во кујна

Материјал за тело на славина: Месинг

Материјал за рачка на славина: Легура на цинк

Боја на славината: Хром

Вкупна висина на кран: 13.7 инчи

Висина на излив: 12 инчи

Достигнување на излив: 11.5 инчи

Црево: 23 инчи (60 см)

Инсталација на славина: 1 дупка

Режим на вода: Тек / Спреј

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.