Барај Барај Мапа

Модерни славини за бела бања и хром

99.99
производи:
0
Осврти:
0
 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

бела и хромирана, многу модерна и целосно одговара на модата за украси на вашата куќа. Зделката за размена на славина за бела суштина може да ја ротира обезбедувањето вода под голем агол, а видот за извлекување е корисен за чистење на бирото и косата. Славината е извадена и нема бескорисен агол за перење од 360 степени и нема да ја навлажни облеката.

Едноставно поставување на јазот. Прегратка вода линија.
Слободна работа со: едноставно управување со ладна и топла вода. Не прифаќајте ја плочата за палуба и исцедете го мијалникот.
Цврст четкан метален крај: се спротивставува на оцрнувањата и корозијата од секојдневна употреба.
Премиум тапа за керамички дискови: лесна циркулација на вода, без капнување.
Извлечете го распрскувачот обезбедете дополнителни саксии за простории и супериорна дозвола за мијалник.

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.