Барај Барај Мапа

Извлекувач на распрскувач Единствена рачка за вртење Кујна славина Бело и хром

103.99
производи:
0
Осврти:
0

Модерен стил: Се одликува со елегантен, шик дизајн споен со бел лак и хромиран финиш и носи минималистичка естетика.

Вртлив излив: Изливот може да се врти околу 360 степени за непречен пристап до мијалник и да обезбеди вода на лесен пристап.

Извлечете спреј: Распрскувачот може да се извлече за да стигне до секој агол на мијалникот и да се повлече назад во позиција кога не се користи.

Доставете до

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Оваа кујна со спреј за повлекување има модерен, елегантен, шик дизајн кој меша со модерна конструкција со минималистичка естетика. Се одликува со современа, едноставна силуета со елегантни рабови и права рачка на рачката. Белиот лак и хромиран финиш додаваат елегантна елеганција. Наменета за разни кујнски задачи, оваа славина доаѓа со вртлив излив од 360 степени со спреј за извлекување, што ја олеснува секоја задача за плакнење и чистење. Купете го и дајте му совршен завршен изглед на вашиот украс со оваа кујна со распрскувач со спреј!

- Конструиран од цврст месинг за издржливост и сигурност.

- Завршено со висококвалитетен, отпорен на корозија бел и полиран хром.

- Се одликува со дизајн на ротирачки прскалка од 360 степени.

- Вклучува плетено црево за повлекување што може да се прошири на 24 ″ (600 mm).

- Не е погоден за низок притисок. Минимален потребен притисок на водата е 0.05 MPa (0.5 бари).

- Вклучен е целиот хардвер за монтирање и топла / ладна водоводна линија.

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.