Барај Барај Мапа

Систем за туширање 4 функции RGB туш со постојана температура, 600 × 800 mm дожд за дожд, спа спреј, дожд, 304 не'рѓосувачки челик, туш кабина, рачен туш

1,999.99
Продадено:
0
Осврти:
0

Име на бренд: хм

Површинска обработка: Полиран

Карактеристика: предводена светлина

Карактеристика: Термостатски славини

Режим на контрола на ладна / топла вода: Автоматска контрола на термостатот

Тип: Фиксна ротирачка верзија

Број на модел: HM-868001

Материјал на јадрото на вентилот: керамика

Стил: современ

Површинска завршна обработка: не'рѓосувачки челик

Број на рачки: Шест рачка

LED туш дожд Функција 1: Врнежи

Глава за туширање Фукција 2: Водопад од масажа

Функција за големи туш кабини за дожд 3: Режим за завеса за дожд

ЛЕД комплет за туширање Fucntion 4 :: СПА магла

LED функција за туширање 5 :: водопад + врнежи + режим на завеса за дожд + СПА магла

Функција сет за туширање со славина за бања 6 :: ЛЕД терапија со бои

Сет за дожд за дожд Функција 7 :: Испорака на вода и електрична енергија, побезбедно

Опрема за бања и туш промена на бојата на ЛЕР: далечински управувач

Проток на дожд од дожд: 10-60L / мин

Тип на тапа за бања и туш: Сетови за туширање

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Користењето мал туш можеби нема да може да се капе со вашето семејство. Овој голем туш кабина ги компензира сите недостатоци. Можете да уживате во овој момент со вашата сакана или со вашето дете. Таа е идеална за секого. Елиминирајте ја исцрпеноста на вашиот ден.
Ова е мултифункционален туш со термостатски миксер. Карактеристики: водопад, дожд, колона вода со меурчиња, СПА магла, итн. Тој веднаш му дава на вашиот туш луксузен изглед, исто како во луксузен хотел или спа центар. Тој нуди фантастичен проток на вода и пријатно искуство. Тој е елегантен и моќен со одлични перформанси при висок или низок притисок на вода.
Може да го испробате вистинскиот дожд додека се туширате. Можете да уживате во природната масажа на водопад дома. Можете да уживате во спа, сауна, масажа, ослободување од стрес и да работите дома бесплатно. Ова е најдобриот избор и е избор за уживање во животот.
Термостатскиот систем за туширање е монтирање на туш со голем проток, 10-60L / мин. Инсталација на таванот Новата технологија за електро-обложување против 'рѓа никогаш нема да' рѓосува. Постарите луѓе и бремените жени можат да го користат. Исполнете го националниот стандард за олово, нема да му наштети на здравјето на луѓето. Лесен за инсталирање willе ви обезбедиме упатства за инсталација.
M хм единечен производ по продажба - 10 години гаранција за производот, ако производот има проблеми со квалитетот или ако не го инсталирате, можете да контактирате со нас во секое време, ние веднаш ќе го решиме проблемот. Имаме силен тим за услуги на клиенти кои ќе ви помогнат да ги решите сите проблеми и да ви дадат подобро искуство во купувањето.

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.