Барај Барај Мапа

Систем за туширање, мултифункционален туш со постојана температура, 360 × 500 mm, дожд, нерѓосувачки челик 304, рачен туш, сет за туширање за дожд

719.99
Продадено:
0
Осврти:
0

Зошто треба да го нарачате овој производ?

Туширањето е секојдневно искуство што може да има моќен ефект врз вашето расположение во текот на денот, па зошто да не можете подобро да го искористите. Уживајте во оваа елегантна опрема за туширање во благороден дизајн, исклучително издржлив и безбеден за употреба, истовремено заштедувајќи време и пари.

Бренд: ХМ

Тип на инсталација: фиксиран на идот

Облик на туш: квадрат

Карактеристики на главата за туширање: LED глава за туширање

Материјал: нерѓосувачки челик

Тип: фиксна ротација.

Стил: двоен.

Површинска завршна обработка: хром.

Број на модел: HM-836001

Функција на собата за туширање 1: туш дожд

Туш за раце туш Fuchntion 2

Функција на LED главата за туширање 3: Нема потреба да го отстранувате wallидот за време на одржувањето.

ФРЦХУНЦИЈА ЗА ЛЕД-туш кабина 4: Вграден плафон за туширање

Функција на термостатски туш 5: 200 V, кабриолет во 12 В.

Функционална глава за туширање 6: ЛЕД терапија со светлосна боја

Функција LED дожд за дожд 7: Одвојување вода и електрична енергија, побезбедно.

Адаптер за LED туш: 90 - 250 В.

Нашата услуга:

Ако ви се допаѓа нашата ставка, не двоумете се да ни дадете оцена со 5 starвезди.

Ако не сте задоволни со нашиот производ, ве молиме контактирајте не пред да добиете поврат. Заедно ќе најдеме решение. Ние секогаш сме подготвени да ве задоволиме. Многу благодарам!

Доставете до

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Карактеристики: Ова е LED туш со постојана температура. Оваа влошка за када и туш кабина е опремена со вртлива LED-глава за туширање и лесна за рачка рачка. Спојте го овој капак на вентил за изедначување на притисокот Rite-Temp кој ќе ја задржи посакуваната температура на водата за време на флуктуациите на притисокот.
Карактеристики: дожд за дожд, туш за рака, термостатски контролен вентил, вграден таван за тавани, LED терапија со светло во боја
Ова е ЛЕД комплет за туширање со интегрирана кутија. Истекување на вода: дожд, рачен туш. Прекинувачот за термостат е направен од целосен бакарен материјал, има вградена кутија, удобна инсталација. Поправката нема да ги задоволи wallsидовите. Температурата може да се чува на 38 степени, да се избегнуваат топлина и студ за да се избегнат изгореници.
УНИКАТНА ТЕХНОЛОГИЈА: Термостатскиот систем за туширање е туш вентил со голема брзина на проток, 7 - 9 l / min. 7 нови слоеви на технологија за електродепозиција за зачувување на 'рѓа. Поголемите деца и бремените жени можат да го користат. Оваа глава за туширање може да доживее вистинско чувство на дожд, како и СПА масажа за ослободување на прскање вода, замор и стрес. Тоа е вашиот најдобар избор, одлука да уживате во вашиот живот.
ГАРАНЦИЈА - 10 години гаранција за главниот дел, 1 година гаранција за ЛЕД светло и црево за туширање! Ако имате било каков проблем со квалитетот, контактирајте не.

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.