Барај Барај Мапа

Миксер со единечна рачка, слив, бања, славина, кран, мијалник, хром, бања

90.00
производи:
0
Осврти:
0

спецификација:
Број на модел: BL8801

Тип на славина: славина за бања

Ладен и топол прекинувач: Да

Број на рачки: единечен

Тип на вентил: керамички вентил

Заврши: хром

материјал:
Ракувајте со материјал: легура на цинк

Материјал за тело од славина: месинг

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Премиум квалитет - Направен од цврст месинг, супериорна отпорност на корозија и 'рѓа, финишот со црна боја спречува нечистотија да се залепи на површината на славината.
Здрав и сигурен - 100% без олово и без никел. Независниот внатрешен систем за водоснабдување ве штити од олово и никел во водата за пиење.
Излив на пријатна висина - оваа висина на миксер е основната верзија за сите стандардни мијалници. Без оглед дали ги миете забите или го миете лицето - овој излив е лесен за употреба
Елегантен и едноставен - квалитетен миксер со една лост за заштеда на вода лесно се меша во различни стилови во бањата благодарение на едноставниот дизајн.

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.