Барај Барај Мапа

Миксер за мијалник, славина за мијалник, славина за мијалник, славина за мијалник, славина за мијалник, мијалник за единечна рачка, елегантен дизајн Мет црна

87.99
производи:
0
Осврти:
0

спецификација:

Тип на кран: славина за бања

Заврши: црно сликање

Број на рачки: едноставни

Тип на вентил: керамички вентил

Ладен и топол прекинувач: да

материјал:

Ракувајте со материјал: легура на цинк

Материјал за тело од славина: месинг

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад купувачка кошничка

Премиум квалитет - Издржлива конструкција и висококвалитетни компоненти обезбедуваат трајни перформанси за целиот животен век на вашата славина.
Стилски дизајн - Стилски, убав и модерен, компатибилен со кој било друг модерно дизајниран домашен декор.
Добар проток - Оваа славина на сливот има добар проток и го исполнува мијалникот за разумно време. Филтерот за вода може да се отстрани за чистење.
Керамички диск вентил - ги надминува стандардите за долговечност во индустријата, обезбедувајќи сигурна употреба без капе и одржливи перформанси за долг век на траење.
Лесна инсталација - вклучени се сите делови за монтирање и цевки за топла / ладна вода и може да се инсталираат веднаш. Лесно се инсталира, не е потребен водоводџија.

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница ARCORA FAUCET

Се вчитува ...

кошничката

X

Историја на прелистување

X
САКАТЕ 10% КУПОН?
Претплатете се сега за да добиете бесплатен код за забава за попуст. Не пропуштајте!
  Земете ми попуст од 10%
  Се согласувам со рок и состојба
  Не благодарам, претпочитам да плаќам целосна цена.